Nagrobki podwójne

Kamieniarstwo JM Granit Smolarze / Częstochowa – nagrobki, pomniki, grobowce.

Aby powiększyć zdjęcie kliknij na miniaturkę.

W dziale nagrobki podwójne przedstawiamy kilka przykładowych wzorów nagrobków wykonanych przez naszą firmę. Nagrobek podwójny z racji swojej wielkości przeznaczony jest dla grobów rodzinnych – ziemnych i murowanych. Każdy tego typu nagrobek będzie się różnił wymiarami, co jest narzucone poprzez standardy wymiarowe obowiązujące na danym cmentarzu. Wymiary nagrobka podwójnego mogą być również narzucone poprzez regulamin danego cmentarza.

 

Nagrobki wykonujemy wyłącznie z granitów, co jest gwarancją, że będzie on odporny na oddziaływanie warunków atmosferycznych.

 

Do każdego zamówionego nagrobka na życzenie możemy przygotować wizualizację komputerową, dzięki czemu możemy zobrazować proporcję nagrobka oraz dobrać odpowiedni granit, lub też kombinację różnych kamieni.

 

Do nagrobka można również zamówić wazon i lampion wykonany z tego samego granitu co cały nagrobek. Współpracujemy także z producentami galanterii nagrobnej, dzięki czemu możemy zaproponować wszystkie dodatki jak np. litery, wazony, misy, krzyże, figurki z mosiądzu, brązu i stali nierdzewnej, dopasowane do danego nagrobka.

MAPA STRONY
strona główna oferta schody blaty nagrobki pojedyncze nagrobki podwójne parapety pozostałe galeria kamieni kontakt

stat4u